Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Zadný náboj MTB REVERSE DH-7 EFS FREEHUB 150/12MM

Zadný náboj MTB REVERSE DH-7 EFS FREEHUB 150/12MM používa systém EFS (Equal Flange System), ktorý má symetrické rozstupy prírub, a preto umožňuje aj symetrické uhly špicov.

Nemáte zvolený parameter
218,95 €
Cena s DPH
Vypredané

Zadný náboj MTB REVERSE DH-7 EFS FREEHUB 150/12MM používa systém EFS (Equal Flange System), ktorý má symetrické rozstupy prírub, a preto umožňuje aj symetrické uhly špicov. Pretože sa na oboch stranách príruby používa rovnaká dĺžka špicov, na oboch stranách je možné vytvoriť presne rovnaké napätie špicov. Výsledkom je extrémne stabilné a fyzikálne optimálne koleso.

Špecifikácia produktu: Zadný náboj MTB REVERSE DH-7 EFS FREEHUB 150/12MM

  • 150/12 mm
  • Počet dier: 32
  • 120 bodov záberu
  • Materiál: hliník
  • Kompatibilné iba so 7 rýchlosťamiPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.reverse-components.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.305 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.