Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Zadný nosič MTB FAIRDALE ADJUST-A-RACK

Novinka

Zadný nosič MTB FAIRDALE ADJUST-A-RACK je navrhnutý tak, aby sa dal veľmi ľahko inštalovať. Vyklopte nohy nosiča, priskrutkujte ich k bicyklu a pomocou posuvného nastavenia vyrovnajte hornú časť nosiča.

Nemáte zvolený parameter
59,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks

Zadný nosič MTB FAIRDALE ADJUST-A-RACK je navrhnutý tak, aby sa dal veľmi ľahko inštalovať. Vyklopte nohy nosiča, priskrutkujte ich k bicyklu a pomocou posuvného nastavenia vyrovnajte hornú časť nosiča. Adjust-A-Rack je vyrobený tak, aby vyhovovel bicyklom, ktoré majú držiaky na ráme (ako Fairdales alebo mnoho iných značiek). Dá sa tiež prispôsobiť na ešte viac použití prostredníctvom alternatívnych možností nastavenia.

Špecifikácia produktu: Zadný nosič MTB FAIRDALE ADJUST-A-RACK

  • Jednoduchá inštalácia
  • Univerzálny pre väčšinu bicyklov s držiakmi na nosič
  • Maximálna nosnosť 55 lbs / 25 kg


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.fairdalebikes.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.