Chránič hrude MTB TSG CHESTGUARD YOUTH

Kľúčenka BIKEHOUSE.sk COLOR
Darček zadarmo • Pri nákupe nad 40,00 €

Chránič hrude MTB TSG CHESTGUARD YOUTH je ľahký chránič trupu s CE certifikovaným chráničom hrudníka a chrbta. Chránič navrhnutý pre maximálne pohodlie. Chránič má bezpečné uchytenie a je vybavený tvarovanými vypchávkami z pamäťovej peny a 3D trojvrstvovým penovým vypchávkami so vzduchovými kanálikmi pre vynikajúcu ochranu a priedušnosť.

Nemáte zvolený parameter
119,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objdnávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Chránič hrude MTB TSG CHESTGUARD YOUTH je ľahký chránič trupu s CE certifikovaným chráničom hrudníka a chrbta. Chránič navrhnutý pre maximálne pohodlie. Chránič má bezpečné uchytenie a je vybavený tvarovanými vypchávkami z pamäťovej peny a 3D trojvrstvovým penovým vypchávkami so vzduchovými kanálikmi pre vynikajúcu ochranu a priedušnosť. Zapína sa pomocou nastaviteľného systému zapínania pomocou spony v páse, zatiaľ čo penové vypchávky na ramenách je možné plne prispôsobiť tak, aby vyhovovali všetkým pomocou integrovaného systému nastaviteľných popruhov.

Špecifikácia produktu: Chránič hrude MTB TSG CHESTGUARD YOUTH

  • Hardshell konštrukcia, PE chránič hrudníka, EN 1621-2 CE certifikovaný
  • Ľahká konštrukcia, vysoko odvetraná pamäťová pena pre maximálne pohodlie, nastaviteľný systém zapínania prackou v páse, 3D penové ramenné vypchávkyPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.ridetsg.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.