Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Prilba BMX TSG STATUS SOLID COLOR

Prilba BMX TSG STATUS SOLID COLOR máí pevnú konštrukciu In Mold (EPS pena spojená priamo s polykarbonátovou škrupinou), vďaka čomu je prilba veľmi pevná a super ľahká. Systém Snug Fit a Dial Fit sa dokonale prispôsobí tvaru vašej hlavy, zatiaľ čo odnímateľné LED svetlo na zadnej strane prilby zaručuje bezpečnú nočnú jazdu.

Nemáte zvolený parameter
od 69,50 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 5 pracovných dní od prijatia objdnávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Prilba BMX TSG STATUS SOLID COLOR máí pevnú konštrukciu In Mold (EPS pena spojená priamo s polykarbonátovou škrupinou), vďaka čomu je prilba veľmi pevná a super ľahká. Systém Snug Fit a Dial Fit sa dokonale prispôsobí tvaru vašej hlavy, zatiaľ čo odnímateľné LED svetlo na zadnej strane prilby zaručuje bezpečnú nočnú jazdu. Rozžiarte sa ešte viac s celoplošným reflexným dizajnom.

Špecifikácia produktu: Prilba BMX TSG STATUS SOLID COLOR

  • Materiál: Polykarbonát, EPS, Polyester, Nylon
  • Výplň: 100% polyester (2 sady výsteliek na prilbu, odnímateľné)
  • Bezpečnostná norma: EN 1078, CPSC
  • Vlastnosti: In-Mold konštrukcia (EPS je vypenený priamo do polykarbonátovej škrupiny, super ľahký a veľmi pevný dizajn), Dial Fit System (Číselník na spodnej časti prilby umožňuje nastavenie veľkosti a zvyšuje pohodlnosť), 11 ventilačných otvorov
  • Odnímateľné LED podsvietenie
Potrebujete poradiť s výberom vhodných chráničov?
Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (zelené tlačidlo vpravo dole).

Webová stránka výrobcu
www.ridetsg.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.