Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Reťaz MTB KMC DLC11 BLACK/BLUE 118ČL

Jedna z najľahších a najodolnejších 11 rýchlostných reťazí na trhu, ktorá je kompatibilná so všetkými systémami Shimano, SRAM a Campagnolo.

Nemáte zvolený parameter
94,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks

Jedna z najľahších a najodolnejších 11 rýchlostných reťazí na trhu, ktorá je kompatibilná so všetkými systémami Shimano, SRAM a Campagnolo. Reťaz MTB KMC DLC11 BLACK/BLUE 118ČL obsahuje špeciálnu povrchovú úpravu Diamond Like Coating.

Špecifikácia produktu: Reťaz MTB KMC DLC11 BLACK/BLUE 118ČL

  • špeciálna povrchová úprava DLC (Diamond Like Coating) prináša nielen perfektný vzhľad, ale znižuje trenie a tak umožňuje jemnejší kontakt medzi reťazou a zubami prevodníka/pastorka, čím bola vytvorená najrýchlejšie a najprecíznejšie radiaca reťaz na trhu
  • hlavná časť reťaze bola vytvrdená nad hodnotu HV2500, čo prináša nový štandard dlhovekosti
  • technológia X-Bridge na vonkajších článkoch reťaze pre rýchle, hladké a presne radenie
  • technológia Super Light - kombinácia odľahčených vonkajších čiernych a vnútorných farebných článkov ako aj dutých nitov
  • počet článkov 118
  • balenie obsahuje aj spojku reťaze MissingLink
  • balené v krabičke
  • hmotnosť 240g/118 článkovPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.kmcchain.eu

Parametre produktu

Hmotnosť 0.24 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.