Reťaz MTB KMC e11 SILVER 122ČL

KMC vyvinuli technológiu nitov, ktorá sa stala štandardom a dnes sa už používa pre všetky reťaze KMC určené pre elektrobicykle. Reťaz MTB KMC e11 SILVER 122ČL je teda extra pevná s porovnateľne vyššou výdržou, ktorú môžete bez problémov používať aj na klasickom horskom bicykli.

Nemáte zvolený parameter
45,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 4 pracovných dní od prijatia objednávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.276 kg

Testy spoločnosti KMC pri prenose ťažnej sily na elektrobicykloch so stredovým motorom ukázali, že štandardné reťaze nie sú schopné takýto tlak dlhodobo znášať. Kritickým miestom sú nity, ktoré spájajú články reťaze. Najviac sú zaťažované nity hlavne počas radenia. Preto KMC vyvinuli technológiu nitov, ktorá sa stala štandardom a dnes sa už používa pre všetky reťaze KMC určené pre elektrobicykle. Reťaz MTB KMC e11 SILVER 122ČL je teda extra pevná s porovnateľne vyššou výdržou, ktorú môžete bez problémov používať aj na klasickom horskom bicykli.

Špecifikácia produktu: Reťaz MTB KMC e11 SILVER 122ČL

  • vysoko odolná a spoľahlivá 11 rýchlostná reťaz navrhnutá špeciálne pre elektrobicykle so stredovými motormi, ale samozrejme použiteľná aj s klasickými bicyklami bez motora
  • niklovaná povrchová úprava pre fantastický vzhľad a výborné antikorózne vlastnosti
  • vysoká torzná odolnosť a maximálna životnosť je zabezpečená vďaka špeciálnym nitom, ktoré spájajú články reťaze
  • technológia X-Bridge na vonkajších článkoch reťaze pre rýchle, hladké a presne radenie
  • počet článkov 122
  • šírka nitov 5.65mm
  • balenie obsahuje aj spojku reťaze MissingLink
  • balené v krabičke
  • hmotnosť 276g/136 článkovPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.kmcchain.eu

Parametre produktu

Hmotnosť 0.276 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.