Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Reťaz MTB KMC e12 GOLD Ti-N 130ČL

KMC vyvinuli technológiu nitov, ktorá sa stala štandardom a dnes sa už používa pre všetky reťaze KMC určené pre elektrobicykle. Reťaz MTB KMC e12 GOLD Ti-N 130ČL je teda extra pevná s porovnateľne vyššou výdržou, ktorú môžete bez problémov používať aj na klasickom horskom bicykli.

Nemáte zvolený parameter
69,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 4 pracovných dní od prijatia objednávky.

Testy spoločnosti KMC pri prenose ťažnej sily na elektrobicykloch so stredovým motorom ukázali, že štandardné reťaze nie sú schopné takýto tlak dlhodobo znášať. Kritickým miestom sú nity, ktoré spájajú články reťaze. Najviac sú zaťažované nity hlavne počas radenia. Preto KMC vyvinuli technológiu nitov, ktorá sa stala štandardom a dnes sa už používa pre všetky reťaze KMC určené pre elektrobicykle. Reťaz MTB KMC e12 GOLD Ti-N 130ČL je teda extra pevná s porovnateľne vyššou výdržou, ktorú môžete bez problémov používať aj na klasickom horskom bicykli.

Špecifikácia produktu: Reťaz MTB KMC e12 GOLD Ti-N 130ČL

  • vysoko odolná a spoľahlivá 12 rýchlostná reťaz navrhnutá špeciálne pre elektrobicykle so stredovými motormi, ale samozrejme použiteľná aj s klasickými bicyklami bez motora
  • špeciálna zlatá povrchová úprava Ti-N (Titanium Nitride) nielen pre fantastický vzhľad, ale aj ultra hladký povrch a extra dlhú životnosť
  • vysoká torzná odolnosť a maximálna životnosť je zabezpečená vďaka špeciálnym nitom, ktoré spájajú články reťaze
  • technológia X-Bridge na vonkajších článkoch reťaze pre rýchle, hladké a presne radenie
  • počet článkov 130
  • šírka nitov 5.2mm
  • balenie obsahuje aj spojku reťaze MissingLink
  • balené v krabičke
  • hmotnosť 285g/130 článkovPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.kmcchain.eu

Parametre produktu

Hmotnosť 0.285 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.