Teflónová vazelína WELDTITE TF2

Teflon dokonale ochráni povrch pred nečistotami a zloženie maziva veľmi dobre odpudzuje vodu, takže namazané diely sú dlhodobo chránené proti vonkajším vplyvom a zvýšenému treniu.

Nemáte zvolený parameter
10,50 €
Cena s DPH
Hlavný sklad 3 ks | Externý sklad 0 ks
Doručenie zvyčajne do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Parametre produktu

Hmotnosť 0 kg

Teflónová vazelína WELDTITE TF2 je zložená z lítiového mydla, rafinovaných minerálnych olejov, tuhých antifrikčních mazadiel a spomaľovačov korózie. Jeho zloženie dokonale funguje v širokom teplotnom rozmedzí -30 až +130 C °, takže je ideálny pre ochranu a mazanie všetkých dielov, ako sú ložiská alebo napríklad odpruženie. Teflon dokonale ochráni povrch pred nečistotami a zloženie maziva veľmi dobre odpudzuje vodu, takže namazané diely sú dlhodobo chránené proti vonkajším vplyvom a zvýšenému treniu. Praktický aplikátor umožňuje presné dávkovanie.

Špecifikácia produktu: Teflónová vazelína WELDTITE TF2

  • Ideálna pre ložiská
  • Odpudzuje vodu
  • 125mlPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).


WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.weldtite.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.